Tarantino dyrektorem sektora młodzieżowego Interu

Rozmiar tekstu: A A A

Zatrudnienie byłego dyrektora sportowego Sieny, Massimo Tarantino przez Inter zostanie oficjalnie potwierdzone w ciągu kilku godzin. Dyrektor, który w połowie stycznia zastąpił "awansowanego" na dyrektora generalnego Ernesto Salviniego, zajmie miejsce Roberto Samadeny, który odszedł do Atalanty, i stanie się odpowiedzialny za sektor młodzieżowy mediolańskiego klubu.

Dla Massimo Tarantino po krótkiej pracy w Spal i Sienie będzie to powrót do pracy z młodymi zawodnikami po wieloletnim doświadczeniu z Romą, gdzie odniósł znaczące sukcesy.

Z drugiej strony, jego sześciomiesięczna praca w Bianconeri nie jest niezapomniana: żelazny dyrektor Massimo Tarantino bronił pracy Emiliano Montanariego aż do ostatniej konferencji prasowej, tej po meczu z Virtus Entella, zapewniając, że Robur zagra w play-off i próbując uspokoić wszystkich co do przyszłości. Niestety, wkrótce sprawy przybrały zdecydowanie inny obrót.

iconautor: MentiX

icon 02.07.2023

icon18:36

iconźródło: lanazione.it

iconfoto: acrsiena1904.it











Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze














Brak komentarzy