Siena.com.pl - Polski serwis klubu Siena FC - Strata trzech punktów w ostatnich sekundach gry...
Witaj na Siena.com.pl. nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie
Strata trzech punktów w ostatnich sekundach gry...
  • dodał: MentiX
  • 31.01.2023; godz. 22:57
  • źródło: gazzettadisiena.it

Podopieczni trenera Pagliucy doznali drugiego remisu z rzędu. Bianconeri podzielili się punktami z Pontederą, która prowadziła grę przez większą część meczu. Siena objęła prowadzenie pod koniec pierwszej połowy po fantastyczym golu Paloschiego, który był jego czwartym z rzędu w czwartym meczu oraz dziesiątym w tym sezonie. W drugiej połowie jednak arbiter wyciągnął czerwoną kartkę dla Castoraniego i od tego momentu Pontedera wlała się na czarno-białą połowę boiska. Już w ostatnich sekundach doliczonego czasu gry, Pizańczycy wykorzystali zamieszanie w polu karnym i doprowadzili do wyrównania. Chociaż dla Sieny jest to czwarty mecz bez porażki, to pozostawia wiele goryczy za to, jak do niego doszło. Należy także podkreślić dosyć kontrowersyjne prowadzenie spotkania przez sędziego Cherchiego. W najbliższą sobotę Siena zagra na wyjeździe z wiceliderem grupy Ceseną.

SIENA - PONTEDERA  1:1 - 25. KOLEJKA SERIE C; GRUPA B

SIENA (4-3-2-1): Lanni; Raimo, Crescenzi, Riccardi, Motoc; Castorani, Picchi, Buglio (68′ Meli); Belloni (88′ Leone), Disanto (82′ Ciurli); Paloschi (88′ Petrelli).

ŁAWKA REZERWOWYCH: Manni, Berti, Frediani, Verduci, Rizzo, De Santis.

TRENER: Pagliuca.

PONTEDERA (3-4-1-2): Stancampiano; Somma (68′ Bonfanti), Espeche, Martinelli, Perretta; Guidi (88′ Marcandalli), Ladinetti, Izzillo (78′ Mutton); Benedetti (68′ Catanese); Nicastro, Cioffi (68′ Ianesi).

ŁAWKA REZERWOWYCH: Cagnina, Vivoli, Shiba, Di Bella, De Ioannon, Markosian, Tripoli.

TRENER: Canzi.

ARBITER: Cherchi.