Siena.com.pl - Polski serwis klubu Siena FC - Mamy pierwsze zwycięstwo w sezonie
Witaj na Siena.com.pl. nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie
Mamy pierwsze zwycięstwo w sezonie
  • dodał: MentiX
  • 11.09.2022; godz. 16:25
  • źródło: gazzettadisiena.it

W tym sezonie droga Sieny na stadionie Artemio Franchi zaczyna się od wielkiego osiągnięcia. Gol Francesco Disanto na początku drugiej połowy dał niespodziewaną radość wszystkim kibicom Bianconeri na trybunach. Po nerwowej pierwszej połowie, obfitującej w faule, w której Disanto stracił świetną okazję na zdobycie gola, w drugiej połowie zawodnicy Robur wrócili na boisko z determinacją i entuzjazmem. Reggiana nie była w stanie zareagować na niekorzystną sytuację również ze względu na czerwoną kartkę dla Adriano Montalto, który wyleciał z boiska zaledwie cztery minuty po wejściu z ławki rezerwowych. Trener Guido Pagliuca nie mógł zatem prosić Rastrello o lepszy debiut, co pozwoli zespołowi lepiej przygotować się do środowego wyjazdowego meczu w Imoli z Imolese.

SIENA-REGGIANA 1-0 - 2. KOLEJKA SERIE C; GRUPA B

SIENA (4-3-2-1): Lanni; Raimo, Crescenzi, Silvestri, Favalli; Buglio (59′ Castorani), Leone (55′ Picchi), Collodel; Belloni (59′ Arras), Disanto (89′ Franco); Paloschi (59′ De Paoli).

ŁAWKA REZERWOWYCH: Manni, Farcas, Riccardi, Frediani, Meli, Rizzitelli, De Santis.

TRENER: PAGLIUCA.

REGGIANA (3-5-2): Turk; Laezza, Rozzio, Luciani; Guglielmotti (60′ Montalto), Kabashi (80’ Libutti), Rossi, Nardi (74′ D’Angelo), Guiebre (60′ Nicoletti); Rosafio (74′ Varela), Lanini.

ŁAWKA REZERWOWYCH: Voltolini, Cauz, Pellegrini, Muroni, D’Angelo, Orsi, Hristov, Sciaudone.

TRENER: Diana.

ARBITER: Di Marco.