Siena.com.pl - Polski serwis klubu Siena FC - Raport pomeczowy Siena - San Donato Tavarnelle
Witaj na Siena.com.pl. nieznajomy/a.
zapamiętaj mnie

Raport pomeczowy Siena - San Donato Tavarnelle

Siena obezwładnia San Donato Tavarnelle i przewraca stronę po ostatniej porażce z Recanatese. Świetny występ Bianconeri, którzy pokonali Florentczyków 3-0 w derbach dzięki super postawie Francesco Disanto. Siódemka Robur strzeliła dwie bramki: pierwszą na początku spotkania, a drugą wykorzystując rzut karny w środku drugiej połowy. Wynik w spotkaniu ustalił powracający do gry po wyleczeniu kontuzji Niccolò Bellonini, który wpisał się na listę strzelców po fantastycznym uderzeniu z rzutu wolnego z ponad dwudziestu metrów. Francesco Disanto mógł mieć hat-tricka, ale trafił w poprzeczkę z rzutu wolnego. Dzięki temu zwycięstwu Siena ponownie się uśmiecha, wracając do zwycięstwa po miesiącu przerwy.

SIENA-SAN DONATO TAVARNELLE 3-0 - 11. KOLEJKA SERIE C, GRUPA B

SIENA (4-3-1-2): Lanni; Riccardi, Crescenzi, Silvestri, Franco; Meli (58′ Castorani), Leone, Collodel (75′ Bianchi); Buglio (75′ Picchi); Paloschi (58′ Belloni), Disanto (88′ Frediani).

ŁAWKA REZERWOWYCH: Manni, Farcas, Rizzitelli, De Santis.

TRENER: Pagliuca.

SAN DONATO TAVARNELLE (4-3-1-2): Cardelli; Siniega, Contipelli (59′ Ciurli), Brenna, Montini; Borghi (84′ Rossi A.), Bovolon, Nunziatini; Sepe (59′ Russo); Ubaldi (59′ Marzierli), Galligani (73′ Regoli).

ŁAWKA REZERWOWYCH: Rossi M., Calamai, Mascia, Carcani, Noccioli, Gjana, Viviani, Lozza.

TRENER: Magrini.

ARBITER: Diop.